tesa® 77774 viedais pašlīmējošais āķis ar regulēšanu augstumā (nelīdzenām virsmām) 1kg
Produkta detaļas un specifikācijas
Tehniskie parametri
| Holding power of strip up to | 1 Kg |
|---|---|
| Līmvielas veids | sintētiskais kaučuks |
| Nesatur silikonu | jā |
| Noturspēja līdz pat | 1 Kg |
Tehniskie parametri
| Holding power of strip up to | 1 Kg |
|---|---|
| Līmvielas veids | sintētiskais kaučuks |
| Nesatur silikonu | jā |
| Noturspēja līdz pat | 1 Kg |
Nominālie parametri
| Izturības pret ķīmisko vielu iedarbību tests | nē |
|---|---|
| Maksimālā temperatūras izturība | 35 °C |
| Pielietošanas temperatūra no | -15 °C |
| Materiāls | PS (polistirols) |
| Atkārtoti lietojams ar | adhezīvā lente 1kg tapetēm |
| Mitruma izturība | nē |
| Minimālā temperatūras izturība | 5 °C |
| Noturība pret eļļu un taukiem | nē |
| Noņemama, neatstājot pēdas | jā |
| Lietošanas joma | iekšdarbiem |
| Bīstamais materiāls | nē |
| Atkārtoti lietojams | jā |
| Šķīdumu nesaturošs | jā |
| Ūdensizturība | nē |
| Ozone resistance | nē |
| Noturība pret UV stariem | nē |
| Baterijas iekļautas | nē |
| Nepieciešamas baterijas | nē |
| Piemērotas virsmas | tapetes, apmetums |
Nominālie parametri
| Izturības pret ķīmisko vielu iedarbību tests | nē |
|---|---|
| Maksimālā temperatūras izturība | 35 °C |
| Pielietošanas temperatūra no | -15 °C |
| Materiāls | PS (polistirols) |
| Atkārtoti lietojams ar | adhezīvā lente 1kg tapetēm |
| Mitruma izturība | nē |
| Minimālā temperatūras izturība | 5 °C |
| Noturība pret eļļu un taukiem | nē |
| Noņemama, neatstājot pēdas | jā |
| Lietošanas joma | iekšdarbiem |
| Bīstamais materiāls | nē |
| Atkārtoti lietojams | jā |
| Šķīdumu nesaturošs | jā |
| Ūdensizturība | nē |
| Ozone resistance | nē |
| Noturība pret UV stariem | nē |
| Baterijas iekļautas | nē |
| Nepieciešamas baterijas | nē |
| Piemērotas virsmas | tapetes, apmetums |
tesa® izstrādājumi apliecina savu iespaidīgo kvalitāti ikdienas sarežģītos apstākļos, un tiem tiek regulāri veiktas stingras pārbaudes. Visa iepriekš minētā tehniskā informācija un dati ir sniegti atbilstoši mūsu zināšanām un pamatojoties uz mūsu praktisko pieredzi. Tie tiek uzskatīti kā vidējās vērtības un nav piemēroti iekļaušanai specifikācijā. Tādēļ tesa SE nesniedz ne tiešas, ne netiešas garantijas, tostarp nesniedz netiešas garantijas par piemērotību pārdošanai vai atbilstību konkrētam mērķim (bet ne tikai). Lietotāja pienākums ir noteikt, vai tesa® izstrādājums ir piemērots konkrētam mērķim un lietotāja izvēlētajam lietojuma veidam. Ja rodas šaubas, mūsu tehniskais personāls labprāt jums palīdzēs.
Lejupielādes
Lai lejupielādētu zemāk esošos datnes, lai iegūtu tehniskos detaļas un informāciju par šo produktu.