tesa® 77763 viedais pašlīmējošais āķis 3kg
Produkta detaļas un specifikācijas
Tehniskie parametri
| Holding power of strip up to | 3 Kg |
|---|---|
| Līmvielas veids | sintētiskais kaučuks |
| Nesatur silikonu | jā |
| Noturspēja līdz pat | 3 Kg |
Tehniskie parametri
| Holding power of strip up to | 3 Kg |
|---|---|
| Līmvielas veids | sintētiskais kaučuks |
| Nesatur silikonu | jā |
| Noturspēja līdz pat | 3 Kg |
Nominālie parametri
| Pielietošanas temperatūra no | -15 °C |
|---|---|
| Izturības pret ķīmisko vielu iedarbību tests | nē |
| Šķīdumu nesaturošs | jā |
| Noturība pret eļļu un taukiem | nē |
| Minimālā temperatūras izturība | 5 °C |
| Materiāls | PS (polistirols) |
| Ozone resistance | nē |
| Nepieciešamas baterijas | nē |
| Lietošanas joma | iekšdarbiem |
| Bīstamais materiāls | nē |
| Noturība pret UV stariem | nē |
| Mitruma izturība | nē |
| Baterijas iekļautas | nē |
| Piemērotas virsmas | līdzens koks, flīzes, lielākā daļa plastmasas veidu, Stikls, akrila stikls, tērauds, metāls |
| Atkārtoti lietojams ar | adhezīvā lente 3kg flīzēm |
| Atkārtoti lietojams | jā |
| Noņemama, neatstājot pēdas | jā |
| Maksimālā temperatūras izturība | 35 °C |
| Ūdensizturība | nē |
Nominālie parametri
| Pielietošanas temperatūra no | -15 °C |
|---|---|
| Izturības pret ķīmisko vielu iedarbību tests | nē |
| Šķīdumu nesaturošs | jā |
| Noturība pret eļļu un taukiem | nē |
| Minimālā temperatūras izturība | 5 °C |
| Materiāls | PS (polistirols) |
| Ozone resistance | nē |
| Nepieciešamas baterijas | nē |
| Lietošanas joma | iekšdarbiem |
| Bīstamais materiāls | nē |
| Noturība pret UV stariem | nē |
| Mitruma izturība | nē |
| Baterijas iekļautas | nē |
| Piemērotas virsmas | līdzens koks, flīzes, lielākā daļa plastmasas veidu, Stikls, akrila stikls, tērauds, metāls |
| Atkārtoti lietojams ar | adhezīvā lente 3kg flīzēm |
| Atkārtoti lietojams | jā |
| Noņemama, neatstājot pēdas | jā |
| Maksimālā temperatūras izturība | 35 °C |
| Ūdensizturība | nē |
tesa® izstrādājumi apliecina savu iespaidīgo kvalitāti ikdienas sarežģītos apstākļos, un tiem tiek regulāri veiktas stingras pārbaudes. Visa iepriekš minētā tehniskā informācija un dati ir sniegti atbilstoši mūsu zināšanām un pamatojoties uz mūsu praktisko pieredzi. Tie tiek uzskatīti kā vidējās vērtības un nav piemēroti iekļaušanai specifikācijā. Tādēļ tesa SE nesniedz ne tiešas, ne netiešas garantijas, tostarp nesniedz netiešas garantijas par piemērotību pārdošanai vai atbilstību konkrētam mērķim (bet ne tikai). Lietotāja pienākums ir noteikt, vai tesa® izstrādājums ir piemērots konkrētam mērķim un lietotāja izvēlētajam lietojuma veidam. Ja rodas šaubas, mūsu tehniskais personāls labprāt jums palīdzēs.
Lejupielādes
Lai lejupielādētu zemāk esošos datnes, lai iegūtu tehniskos detaļas un informāciju par šo produktu.