Додаткова інформація
Еквівалентна якість продукції також доступна у чорному кольорі: tesa® 5938
190 мкм, двостороння біла тканинна стрічка
tesa® 5939 — це біла двостороння клейка стрічка для укладання килимів. Вона складається з міцної основи із поліестерової тканини у поєднанні з диференційованою системою клею на основі синтетичного каучуку.
Спеціально розроблений клей з відкритого боку поєднує в собі високу початкову силу склеювання з можливістю безслідного видалення до 14 днів з більшості стандартних поверхонь. (Рекомендується індивідуальне тестування перед використанням!)
| Загальна товщина | 190 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Колір лайнера | жовтий |
| Матеріал основи | ПЕТ тканину |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| товщина лайнера | 69 µm |
| Загальна товщина | 190 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Колір лайнера | жовтий |
| Матеріал основи | ПЕТ тканину |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| товщина лайнера | 69 µm |
| Подовження при розриві | 25 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 75 N/cm |
| Довготривала термостійкість | 60 °C |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Подовження при розриві | 25 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 75 N/cm |
| Довготривала термостійкість | 60 °C |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, після 14 днів) | 14 N/cm |
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.