tesa® 51571
Двостороння стрічка на нетканій основі
Опис продукту
tesa® 51571 - двостороння клейка стрічка на нетканій основі. Вона використовується для довготривалого монтажу металевих і пластикових матеріалів, наприклад, алюмінію, полістиролу, поліпропілену, ABS. Дуже товстий шар адгезиву виключно добре тримається на нерівних поверхнях і має особливо високу початкову клейкість.
Деталі продукту та специфікації
Основні сфери застосування
tesa® 51571 використовується в таких цілях, як
Монтаж випарників при виробництві холодильників
Монтаж випарників при виробництві холодильників
Технічні властивості
| Загальна товщина | 160 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 78 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 160 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 78 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 2 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 9 N/cm |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | дуже добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 70 ° С | добре |
| Вологостійкість | добре |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Стійкість до старіння (УФ) | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Потускнення | дуже добре |
| клейкість | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 2 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 9 N/cm |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | дуже добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 70 ° С | добре |
| Вологостійкість | добре |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Стійкість до старіння (УФ) | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Потускнення | дуже добре |
| клейкість | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 11,8 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 13 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 13,4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 10,6 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 12,4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 12 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 12,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 12,5 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 11,8 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 13 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 13,4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 10,6 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 12,4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 12 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 12,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 12,5 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.