tesa® 4961
Двостороння стрічка з паперовою основою
продукт особливості
- "Жорстка" клейова система забезпечує хорошу стійкість до зсуву і може бути видалена без залишків клею.
Опис продукту
tesa® 4961 складається з клейкого шару на основі натурального каучуку та спеціальної паперової основи.
Деталі продукту та специфікації
продукт особливості
- "Жорстка" клейова система забезпечує хорошу стійкість до зсуву і може бути видалена без залишків клею.
Основні сфери застосування
- Скріплення (зрощення) паперу та плівки
- Самоклеюче кріплення шліфувальних дисків
- Загальне кріплення на гладких поверхнях
Технічні властивості
| Загальна товщина | 205 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | листова папір |
| Тип адгезиву | натуральний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 205 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | листова папір |
| Тип адгезиву | натуральний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 3 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 48 N/cm |
| клейкість | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | дуже добре |
| Вологостійкість | середній |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Короткочасна термостійкість | 110 °C |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | середній |
| Стійкість до старіння (УФ) | середній |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 3 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 48 N/cm |
| клейкість | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | дуже добре |
| Вологостійкість | середній |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Короткочасна термостійкість | 110 °C |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | середній |
| Стійкість до старіння (УФ) | середній |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 4,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 5,1 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 5,1 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 3,4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 3,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 4,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 4,6 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 5,3 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 4,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 5,1 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 5,1 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 3,4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 3,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 4,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 4,6 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 5,3 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.