Додаткова інформація
Варіанти лайнерів:
PV0 коричневий пергаміновий папір (71 мкм)
PV0 коричневий пергаміновий папір (71 мкм)
Двостороння стрічка на нетканій основі класу «преміум»
tesa® 4962 - двостороння стрічка, що складається з нетканої основи і клейового шару з акрилу підвищеноюї клейкістю.
Особливі характеристики tesa® 4962:
| Загальна товщина | 160 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 69 µm |
| Загальна товщина | 160 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 69 µm |
| Подовження при розриві | 3 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 8 N/cm |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| клейкість | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Потускнення | добре |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Подовження при розриві | 3 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 8 N/cm |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| клейкість | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Потускнення | добре |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 11 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 10 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 13 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 10,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 12 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 11 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 15 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 11 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 10 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 13 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 10,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 12 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 11 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 15 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 12 N/cm |
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.