Додаткова інформація
Не рекомендується застосовувати стрічку tesa® 51570 в умовах тривалого впливу температури вище 60°C.
Двостороння стрічка на нетканій основі
tesa® 51570 - це двостороння стрічка на нетканій основі. Стрічка використовується для перманентного монтажу металевих і пластикових елементів, таких як алюміній, полістирол, поліпропілен, АБС. Товстий шар клею добре закріплюється на нерівних поверхнях і забезпечує дуже високий рівень початкової міцності склеювання.
| Загальна товщина | 110 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Загальна товщина | 110 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Вологостійкість | добре |
|---|---|
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| клейкість | дуже добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | низький |
| Стійкість до старіння (УФ) | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | низький |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Стійкість до пластифікаторів | низький |
| Потускнення | добре |
| Вологостійкість | добре |
|---|---|
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| клейкість | дуже добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | низький |
| Стійкість до старіння (УФ) | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | низький |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Стійкість до пластифікаторів | низький |
| Потускнення | добре |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 5,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 12,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 12 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 5,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 12,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 12 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 13 N/cm |
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.