tesa® 4959
Двостороння самоклейна стрічка
Опис продукту
tesa® 4959 - двостороння стрічка для монтажу і зрощування. Нетканий матеріал основи покритий клейовим шаром з акрилу підвищеної клейкості. Стрічка відзначається доброю стійкістю до зрушення, до світла і старіння, високою стійкістю до пластифікаторів. Стрічка tesa® 4959 доступна також в червоному кольорі.
Деталі продукту та специфікації
Основні сфери застосування
- Монтаж покажчиків, табличок
- Монтаж пластикових елементів оббивки дверей в автопромі
- Кріплення пакетів, конвертів, легких контейнерів для канцелярського приладдя, постерів, дисплеїв і т.д.
- Зрощування паперу в процесі виробництва і друку, зрощування плівки
Технічні властивості
| Загальна товщина | 100 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | папір |
| товщина лайнера | 71 µm |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 100 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | папір |
| товщина лайнера | 71 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 2 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 8 N/cm |
| клейкість | дуже добре |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Вологостійкість | дуже добре |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 2 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 8 N/cm |
| клейкість | дуже добре |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Вологостійкість | дуже добре |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 7,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 9 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 9 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 8,5 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 7,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 9 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 9 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 8,5 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.