tesa® 6965 Next Gen - Team 4965 Fingerlift
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Загальна товщина | 205 µm |
|---|---|
| Колір | прозорий |
| Матеріал основи | ПЕТ плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 205 µm |
|---|---|
| Колір | прозорий |
| Матеріал основи | ПЕТ плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 50 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 20 N/cm |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Довготривала термостійкість | 100 °C |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| клейкість | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | дуже добре |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 50 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 20 N/cm |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Довготривала термостійкість | 100 °C |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| клейкість | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | дуже добре |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 10,3 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 9,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,6 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 12,6 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 5,8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 6,9 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 9,2 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 6,8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 7,9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 10,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 8,7 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 11,8 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 10,3 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 9,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,6 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 12,6 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 14 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 5,8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 6,9 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 9,2 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 6,8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 7,9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 10,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 12 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 8,7 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 11,8 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.