Додаткова інформація
Також доступна версія з подовженим лайнером (для легкого видалення лайнера) - tesa® 7149.
Двостороння плівкова стрічка з високою адгезією
tesa® 4970 - товста біла двостороння клейка стрічка, що складається з основи (ПВХ плівка) і клейового шару з акрилу підвищеної клейкості.
Особливі характеристики tesa® 4970:
| Загальна товщина | 225 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Матеріал основи | ПВХ-плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Загальна товщина | 225 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Матеріал основи | ПВХ-плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Подовження при розриві | 20 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 38 N/cm |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Довготривала термостійкість | 60 °C |
| Стійкість до пластифікаторів | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 70 °C |
| клейкість | дуже добре |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | добре |
| Подовження при розриві | 20 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 38 N/cm |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Довготривала термостійкість | 60 °C |
| Стійкість до пластифікаторів | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 70 °C |
| клейкість | дуже добре |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | добре |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 13,4 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 14,4 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 12,6 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 16,2 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 16,9 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 9,1 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 11,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 9,7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 10,8 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 14,7 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 15,2 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 12,4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 16,6 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 13,6 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 13,4 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 14,4 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 12,6 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 16,2 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 16,9 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 9,1 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 11,5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 11,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 9,7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 10,8 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 14,7 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 15,2 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 12,4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 16,6 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 13 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 13,6 N/cm |
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.