tesa® 6917
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Загальна товщина | 90 µm |
|---|---|
| Колір | прозорий |
| Колір лайнера | червоний |
| Матеріал основи | поліпропіленова плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | МОРР, монооріентірованная поліпропіленова плівка |
| товщина лайнера | 80 µm |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 90 µm |
|---|---|
| Колір | прозорий |
| Колір лайнера | червоний |
| Матеріал основи | поліпропіленова плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | МОРР, монооріентірованная поліпропіленова плівка |
| товщина лайнера | 80 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 150 % |
|---|---|
| клейкість | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Короткочасна термостійкість | 120 °C |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 150 % |
|---|---|
| клейкість | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Короткочасна термостійкість | 120 °C |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 6,9 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 10,1 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, початкова) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 7,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, початкова) | 3,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6,8 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 3,9 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 4,1 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,3 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, початкова) | 1,6 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 6,6 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 9,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 6,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, початкова) | 1,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 7,9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 5,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8,2 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 11,4 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,1 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 4,5 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 6,9 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 10,1 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, початкова) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 7,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, початкова) | 3,5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6,8 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 3,9 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 4,1 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,3 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, початкова) | 1,6 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 6,6 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 9,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 6,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, початкова) | 1,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 7,9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 5,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8,2 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 11,4 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,1 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 4,5 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.