tesa® 64620
Двостороння плівкова стрічка
Опис продукту
tesa® 64620 - двостороння клейка стрічка, що складається з білої поліпропіленової основи і клейового покриття з синтетичного каучуку (розплав).
Маючи клейове покриття з розплаву, що не містить розчинників, tesa® 64620 забезпечує високу адгезію.
tesa® 64620 має захисний лайнер із силіконового паперу.
Деталі продукту та специфікації
Основні сфери застосування
Універсальна монтажна стрічка
Технічні властивості
| Загальна товщина | 185 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | поліпропіленова плівка |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 78 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 185 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | поліпропіленова плівка |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 78 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 700 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 30 N/cm |
| Потускнення | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 70 ° С | середній |
| клейкість | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | низький |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 700 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 30 N/cm |
| Потускнення | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Довготривала термостійкість | 40 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 70 ° С | середній |
| клейкість | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | низький |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
Адгезивні властивості
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 12,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 14,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 10,5 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 8,5 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 12,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 9,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 14,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 10,5 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.