tesa® 50118 PV2 Low VOC
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Колір | чорний білий |
|---|---|
| Колір лайнера | білий |
| Матеріал основи | ПЕТ-волокно |
| Тип адгезиву | модифікований акрил |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
| товщина стрічки | 540 µm |
Технічні властивості
| Колір | чорний білий |
|---|---|
| Колір лайнера | білий |
| Матеріал основи | ПЕТ-волокно |
| Тип адгезиву | модифікований акрил |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
| товщина стрічки | 540 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 70 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 31 N/cm |
| Шумоізоляція (LV312) | Class C |
| Підходить для нерівних поверхонь | дуже добре |
| Низький вміст летючих органічних сполук | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 160 °C |
| клейкість | дуже добре |
| Статична стійкість до зрушення | дуже добре |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 70 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 31 N/cm |
| Шумоізоляція (LV312) | Class C |
| Підходить для нерівних поверхонь | дуже добре |
| Низький вміст летючих органічних сполук | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 160 °C |
| клейкість | дуже добре |
| Статична стійкість до зрушення | дуже добре |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.