tesa® 50118 PV1 Ultra Low VOC
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Колір | чорний білий |
|---|---|
| Колір лайнера | жовтий |
| Матеріал основи | ПЕТ-волокно |
| Тип адгезиву | акриловий |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 90 g/m² |
| товщина лайнера | 75 µm |
| товщина стрічки | 540 µm |
Технічні властивості
| Колір | чорний білий |
|---|---|
| Колір лайнера | жовтий |
| Матеріал основи | ПЕТ-волокно |
| Тип адгезиву | акриловий |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 90 g/m² |
| товщина лайнера | 75 µm |
| товщина стрічки | 540 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 70 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 31 N/cm |
| Ручне розривання | низький |
| Статична стійкість до зрушення | дуже добре |
| Шумоізоляція (LV312) | Class C |
| Короткочасна термостійкість | 160 °C |
| клейкість | дуже добре |
| Підходить для нерівних поверхонь | дуже добре |
| Низький вміст летючих органічних сполук | дуже добре |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 70 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 31 N/cm |
| Ручне розривання | низький |
| Статична стійкість до зрушення | дуже добре |
| Шумоізоляція (LV312) | Class C |
| Короткочасна термостійкість | 160 °C |
| клейкість | дуже добре |
| Підходить для нерівних поверхонь | дуже добре |
| Низький вміст летючих органічних сполук | дуже добре |
Адгезивні властивості
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 8,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до ПЕТ волокну з лайнером А (початкова) | 3,9 N/cm |
| Адгезія до поверхні ПЕТ волокна (після 3-х днів) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ волокну з лайнером А (після 3-х днів) | 5,9 N/cm |
| Адгезія до поверхні ПЕТ волокна (початкова) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 3 днів) | 9,1 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 8,5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до ПЕТ волокну з лайнером А (початкова) | 3,9 N/cm |
| Адгезія до поверхні ПЕТ волокна (після 3-х днів) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ волокну з лайнером А (після 3-х днів) | 5,9 N/cm |
| Адгезія до поверхні ПЕТ волокна (початкова) | 5,2 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 3 днів) | 9,1 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.