Додаткова інформація
tesa® 4917 також поставляється з фінґерліфтом, що полегшує видалення підкладки.
Двостороння плівкова стрічка з диференційованою клейовою системою
tesa® 4917 складається з прозорої двосторонньої поліпропіленової плівки з різними верствами клею. Стрічка легко ріжеться за допомогою систем, в яких використовується нагрітий дріт, що застосовуються виробниками машин для виготовлення пакетів.
| Загальна товщина | 90 µm |
|---|---|
| Колір | прозорий |
| Колір лайнера | червоний |
| Матеріал основи | поліпропіленова плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | МОРР, монооріентірованная поліпропіленова плівка |
| товщина лайнера | 80 µm |
| Загальна товщина | 90 µm |
|---|---|
| Колір | прозорий |
| Колір лайнера | червоний |
| Матеріал основи | поліпропіленова плівка |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | МОРР, монооріентірованная поліпропіленова плівка |
| товщина лайнера | 80 µm |
| Подовження при розриві | 150 % |
|---|---|
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| клейкість | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
| Короткочасна термостійкість | 120 °C |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Подовження при розриві | 150 % |
|---|---|
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| клейкість | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
| Короткочасна термостійкість | 120 °C |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 6,9 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 10,1 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, початкова) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 7,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, початкова) | 3,5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6,8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 3,9 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 4,1 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, початкова) | 1,6 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 6,6 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 9,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 6,4 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 6,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 7,9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 5,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8,2 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 11,4 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, після 14 днів) | 5,1 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 4,5 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 6,9 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 10,1 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (сторона з покриттям, початкова) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 7,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 10,2 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, початкова) | 3,5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 9 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (сторона з покриттям, після 14 днів) | 6,8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 3,9 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 4,1 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, початкова) | 1,6 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 6,6 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 9,3 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 4,7 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (сторона з покриттям, початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 6,4 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 6,9 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 2,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 7,9 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 10 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, після 14 днів) | 5,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (сторона з покриттям, початкова) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 11 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, початкова) | 4 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (сторона з покриттям, після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 8,2 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 11,4 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, після 14 днів) | 5,1 N/cm |
| Адгезія до сталі (сторона з покриттям, початкова) | 4,5 N/cm |
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.