Додаткова інформація
Цей виріб можна наносити вручну, а також із застосуванням tesa® 6013.
tesa® 4900 також доступна зі зворотним намотуванням.
tesa® 4900 також доступна зі зворотним намотуванням.
Акрилова безосновна стрічка
tesa® 4900 складається з прозорого клейового шару з чистого акрилу. Клей прозорий, стійкий до старіння і володіє високою початковою клейкістю.
tesa® 4900 також витримує підвищені температури.
| Загальна товщина | 50 µm |
|---|---|
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | ні |
| Тип адгезиву | акриловий |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 71 µm |
| Загальна товщина | 50 µm |
|---|---|
| Колір лайнера | коричневий |
| Матеріал основи | ні |
| Тип адгезиву | акриловий |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 71 µm |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
|---|---|
| Стійкість до впливу хімічних речовин | дуже добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | середній |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Вологостійкість | добре |
| клейкість | дуже добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
|---|---|
| Стійкість до впливу хімічних речовин | дуже добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | середній |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | середній |
| Стійкість до старіння (УФ) | дуже добре |
| Короткочасна термостійкість | 200 °C |
| Вологостійкість | добре |
| клейкість | дуже добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 2,9 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 4,6 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 5 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 0,8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 1 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 2,4 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 3,7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 1,3 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 2,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 5,6 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 3,4 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 2,9 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 4,6 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 5 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 0,8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 1 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 2,4 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 3,7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 1,3 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 2,6 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 3,1 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 3,8 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 5,6 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 3,4 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 3,8 N/cm |
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.