tesa® 68144
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Загальна товщина | 100 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | білий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | акриловий |
| Тип лайнера | папір з поліетиленовим покриттям |
| товщина лайнера | 120 µm |
| товщина стрічки | 100 µm |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 100 µm |
|---|---|
| Колір | напівпрозорий |
| Колір лайнера | білий |
| Матеріал основи | нетканий |
| Тип адгезиву | акриловий |
| Тип лайнера | папір з поліетиленовим покриттям |
| товщина лайнера | 120 µm |
| товщина стрічки | 100 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 2 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 9 N/cm |
| Короткочасна термостійкість | 100 °C |
| Довготривала термостійкість | 70 °C |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 2 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 9 N/cm |
| Короткочасна термостійкість | 100 °C |
| Довготривала термостійкість | 70 °C |
Адгезивні властивості
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 3,6 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 7,7 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 7,1 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 8,1 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 3,6 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 4,2 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 7,7 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 7,1 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 8,1 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.