Додаткова інформація
- міцний ручний диспенсер з металевою рамою
- кожух леза для безпечного використання (захист від травм)
- механізм управління натягом, регульований вручну.
Економічний диспенсер для пакувальних стрічок
Ручний диспенсер tesa® 6300 - прекрасний диспенсер для застосування всіх типів пакувальних стрічок tesa® в пакувальних і виробничих цехах. Диспенсер має пристрій контролю натягу, щоб не виникало жодних труднощів при використанні навіть легко розмотуваних стрічок tesa®. Лезо має насадку для запобігання травмам.
| Зубчасте лезо | ні |
|---|---|
| Акумулятори у комплекті | ні |
| Необхідні акумулятори | ні |
| Максимальна ширина рулону | 55 mm |
| Максимальний діаметр серцевини | 3 |
| Сфера застосування | Office, Home |
| Без розчинників | так |
| Tension control | так |
| Запасні частини | ні |
| Можна робити написи | ні |
| Матеріал | метал |
| Багаторазового використання | так |
| Максимальна довжина рулону | 66 m |
| Зубчасте лезо | ні |
|---|---|
| Акумулятори у комплекті | ні |
| Необхідні акумулятори | ні |
| Максимальна ширина рулону | 55 mm |
| Максимальний діаметр серцевини | 3 |
| Сфера застосування | Office, Home |
| Без розчинників | так |
| Tension control | так |
| Запасні частини | ні |
| Можна робити написи | ні |
| Матеріал | метал |
| Багаторазового використання | так |
| Максимальна довжина рулону | 66 m |