tesa® 60412
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Загальна товщина | 56 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | ПЕТ |
| Тип адгезиву | акриловий, на водній основі |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 56 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | ПЕТ |
| Тип адгезиву | акриловий, на водній основі |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 130 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 60 N/cm |
| Ручне розривання | низький |
| Відповідні поверхні | Cardboard |
| Вага упаковки | Up to 30 kg |
| Транспортна інформація | Температура 0-70°C |
| автоматичне застосування | ні |
| Вологостійкість | так |
| Підходить для глибокого заморожування | так |
| Безшумне розмотування | так |
| Придатність для друку | very good |
| Стійкий до розриву | так |
| Адгезійна міцність | Standard adhesion |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 130 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 60 N/cm |
| Ручне розривання | низький |
| Відповідні поверхні | Cardboard |
| Вага упаковки | Up to 30 kg |
| Транспортна інформація | Температура 0-70°C |
| автоматичне застосування | ні |
| Вологостійкість | так |
| Підходить для глибокого заморожування | так |
| Безшумне розмотування | так |
| Придатність для друку | very good |
| Стійкий до розриву | так |
| Адгезійна міцність | Standard adhesion |
Адгезивні властивості
| Адгезія до сталі | 3 N/cm |
|---|
Адгезивні властивості
| Адгезія до сталі | 3 N/cm |
|---|
Certificates
- Tested according to INGEDE method 12. Test report available
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.