tesa® 51025
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Загальна товщина | 150 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | ПЕТ тканину |
| Тип адгезиву | на основі каучуку |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 150 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | ПЕТ тканину |
| Тип адгезиву | на основі каучуку |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 25 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 80 N/cm |
| Опір стиранню (оправлення 5мм, LV312) | Class A |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Напруга пробою діелектрика | 6 300 V |
| Сила розмотування (ширина рулону> 9 мм) | 8 N/roll (30 m/min) |
| Опір стиранню (оправлення10мм, LV312) | Class B |
| Шумоізоляція (LV312) | Class A |
| Сила розмотування (ширина рулону ≤ 9 мм) | 8 N/roll (30 m/min) |
| Ручне розривання | так |
| Максимальна температура стійкості | 125 °C |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 25 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 80 N/cm |
| Опір стиранню (оправлення 5мм, LV312) | Class A |
| Мінімальна термостійкість | -40 °C |
| Напруга пробою діелектрика | 6 300 V |
| Сила розмотування (ширина рулону> 9 мм) | 8 N/roll (30 m/min) |
| Опір стиранню (оправлення10мм, LV312) | Class B |
| Шумоізоляція (LV312) | Class A |
| Сила розмотування (ширина рулону ≤ 9 мм) | 8 N/roll (30 m/min) |
| Ручне розривання | так |
| Максимальна температура стійкості | 125 °C |
Адгезивні властивості
| Адгезія до сталі | 6,5 N/cm |
|---|
Адгезивні властивості
| Адгезія до сталі | 6,5 N/cm |
|---|
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.