tesa® 4952
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Загальна товщина | 1 150 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Матеріал основи | спінений поліетилен |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 1 150 µm |
|---|---|
| Колір | білий |
| Матеріал основи | спінений поліетилен |
| Тип адгезиву | акрил підвищеної клейкості |
| Тип лайнера | силіконізована папір |
| вага лайнера | 80 g/m² |
| товщина лайнера | 70 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 200 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 10 N/cm |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| клейкість | добре |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 200 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 10 N/cm |
| Стійкість до впливу хімічних речовин | добре |
| Вологостійкість | дуже добре |
| Стійкість до старіння (УФ) | добре |
| Стійкість до пластифікаторів | середній |
| Короткочасна термостійкість | 80 °C |
| Статичне стійкість до зсуву при 40 ° С | добре |
| Статичне стійкість до зсуву при 23 ° С | добре |
| Довготривала термостійкість | 80 °C |
| клейкість | добре |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 2,8 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 2,8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 8 N/cm |
Адгезивні властивості
| Адгезія до АБС-пластика (початкова) | 5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до АБС-пластикa (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до алюмінію (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до полікарбонату (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (початкова) | 2,7 N/cm |
| Адгезія до поліетилену (після 14 днів) | 2,8 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до ПЕТ (після 14 днів) | 7 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (початкова) | 2,8 N/cm |
| Адгезія до поліпропілену (після 14 днів) | 5,5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до полістірену (після 14 днів) | 7,5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (початкова) | 5 N/cm |
| Адгезія до ПВХ (після 14 днів) | 8 N/cm |
| Адгезія до сталі (початкова) | 6,5 N/cm |
| Адгезія до сталі (після 14 днів) | 8 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.