tesa® 4615 PV0 duct tape
Деталі продукту та специфікації
Технічні властивості
| Загальна товщина | 175 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | тканину, ламінована поліетиленом |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| товщина стрічки | 175 µm |
Технічні властивості
| Загальна товщина | 175 µm |
|---|---|
| Матеріал основи | тканину, ламінована поліетиленом |
| Тип адгезиву | синтетичний каучук |
| товщина стрічки | 175 µm |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 14 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 40 N/cm |
| Lowest application temperature | 5 °C |
| Доступно в шпулях | ні |
| Ручне розривання | добре |
| клейкість | дуже добре |
| Меш, або відстань між нитками | 27 threads/inch² |
| Water resistance | добре |
| Опір стиранню | добре |
| Вологостійкість | добре |
| Operation temperature up to | 60 °C |
Рейтинг властивостей
| Подовження при розриві | 14 % |
|---|---|
| Межа міцності на розрив | 40 N/cm |
| Lowest application temperature | 5 °C |
| Доступно в шпулях | ні |
| Ручне розривання | добре |
| клейкість | дуже добре |
| Меш, або відстань між нитками | 27 threads/inch² |
| Water resistance | добре |
| Опір стиранню | добре |
| Вологостійкість | добре |
| Operation temperature up to | 60 °C |
Адгезивні властивості
| Adhesion to Backing | 5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до сталі | 7 N/cm |
Адгезивні властивості
| Adhesion to Backing | 5 N/cm |
|---|---|
| Адгезія до сталі | 7 N/cm |
Продукти tesa® доводять свій вражаючий рівень якості день-у-день у вимогливих умовах і регулярно піддаються жорсткому контролю. Вся технічна інформація та вищезазначені дані збираються на основі нашого найкращого практичного досвіду. Вони вважаються середніми значеннями і не підходять для специфікації. Тому tesa SE не заявляє жодних гарантій, чи виражених, чи неявних, включаючи, але не обмежуючись жодною гарантією комерційної придатності або придатності для певного застосування. Користувач несе відповідальність за визначення того, чи є продукт tesa® придатним для певної мети та придатний для способу застосування на розсуд користувача. Якщо у вас виникнуть сумніви, наш технічний персонал буде радий допомогти вам.
Завантаження
Завантажте файли нижче для отримання більш детальної технічної інформації та інформації про цей продукт.